Skugga ett program

Här nedan finns kontaktuppgifter till alla programsamordnare på Ållebergsgymnasiet. Kontakta dem för att ”skugga” ett program.

Barn & Fritid
Niclas Uvesten
Niclas.Uvesten@edu.falkoping.se 
0515 – 88 61 88

Malin Fogelström Nilsson
malin.fogelstrom@falkoping.se
0515 – 88 60 82

Bygg & Anläggning
Mats Folkesson
mats.folkesson@edu.falkoping.se
0515 – 88 60 85

Ekonomi
Anna-Lena Möller Winkvist
anna-lena.mollerwinkvist@falkoping.se 
0515-88 62 02

Adela Mimic
adela.mimic@falkoping.se
0515-88 62 65 

El & Energi
Maria Wetterström Stålarm
maria.wetterstrom.stalarm@edu.falkoping.se
0515 – 88 60 87

Estetiska programmet
Mats Werner
Mats.Werner@edu.falkoping.se 
070-3199601

Musik passar bäst på onsdagar.
Estetik och media/Bild och form passar bäst på måndagar eller torsdagar.

 

Fordons- och transportprogrammet
Tore Lennartsson (Personbil)
tore.lennartsson@edu.falkoping.se
0515-88 60 90

Lars Waller (Karosseri)
lars.waller@edu.falkoping.se
0515-88 53 66

Handel & administration
Märit Andersson
marit.andersson@edu.falkoping.se
0515 – 88 62 05

Ewa Nordström
ewa.nordstrom@falkoping.se
0515 – 88 62 04 

Hälsa, vård, och omsorgsprogrammet
Lise-lotte Högberg
lise-lotte.hogberg@edu.falkoping.se
0515-88 62 90 

Eva Lindqvist 
0515-886242
 
Industritekniska programmet
Krister Musslinder (träteknik)
krister.musslinder@kinnarps.se
0515 – 381 11
 
Introduktion IM4
Susanne Albo
susanne.albo@edu.falkoping.se
0515886191

Introduktion – språk
Catrine Sandberg
catrine.sandberg@edu.falkoping.se
0515 – 88 62 41

Naturvetenskapsprogrammet
Muamer Idrizovic
muamer.idrizovic@edu.falkoping.se
0515-88 60 33

Lisa Blomqvist
lisa.blomqvist@falkoping.se
0515 – 88 60 42

Samhällsprogrammet
Staffan Nilsson (Media)
staffan.nilsson@falkoping.se
0515-88 65 83

Erik Hällgren (Samhäll)
erik.hallgren@edu.falkoping.se
0515-88 65 81

Gabriella Liljegren (Beteendevetenskap) 
gabriella.liljegren@falkoping.se
0515-88 60 95

Teknikprogrammet
Anna Tålhagen
anna.talhagen@falkoping.se
0515-88 60 25

Individuella program
Linda Bergström
0515-88 6105
linda.bergstrom@edu.falkoping.se

Vård & Omsorg
Else-britt Persson
else-britt.persson@edu.falkoping.se
0515 – 88 61 18

Gabriella Pirklbauer
gabriella.pirklbauer@edu.falkoping.se
0515-88 61 19